LT
logo_eurocare_small.jpg
BTACC.jpg

nest.jpg

Ar psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai Lietuvoje skiriama pakankamai lėšų?
Jokiu būdu. Šiam sektoriui valstybė skiria per mažai lėšų.
Žinoma. Lėšų tikrai pakanka.
Man visiškai nesvarbu
Apklausos rezultatai e-apklausa.lt
 
Europos Parlamentas sklaido tabako dūmus
Lietuviai jau seniai pamiršo, koks jausmas gerti pusryčių kavą kavinėje, kai nosį riečia šalia sėdinčio kaimyno pypkės dūmas, arba šokti cigarečių dūmuose paskendusiame klube.
Skaityti toliau...
 
Atmintinė "Kodėl verta didinti alkoholio kainą?
Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija kartu su LIMSA (Lietuvos medicinos studentų asociacija), Eurocare (The European Alcohol Policy Alliance) ir APYN (The Alcohol Policy Youth Network) vykdydama pilotinį projektą "The Triangle" (trikampis) paruošė atmintinę "Kodėl verta didinti alkoholio kainą?
Skaityti toliau...
 
Seimo darbo metodai nesikeičia. Be jokių skrupulų stumiamos verslo grupių siūlomos įstatymo pa
Pastaruoju metu Seime labai suintensyvėjo darbas su Azartinių lošimų įstatymu (toliau - ALI). Yra sutariama, kad ALĮ nėra tobulas, reikia jį koreguoti. Deja, labai sunku pateisinti begalines Seimo narių pastangas netobulą įstatymą pakeisti blogesniu.
Skaityti toliau...
 
E. Meiženis. Kokią žalą Lietuvai atneš naujasis lošimo įstatymas?
Sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daugelis iš mūsų ieškome naujų laisvalaikio praleidimo būdų, taip bandydami pabėgti nuo šeimoje, darbe ar moksluose keliamų rūpesčių. Ieškome vietų, kur galėtume užsimiršti, atsipalaiduoti.
Skaityti toliau...
 
NTAKK išvados dėl siūlomų AKI ir ATPK projektų, 2013-11-13
Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija (toliau – Koalicija), susipažinusi su LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto (toliau Komitetas) 2013-10-16 raštu Nr. S-2013-8535 „Dėl Seimo Sveikatos reikalų komiteto sprendimo“,
Skaityti toliau...
 
Pranešimas spaudai. 2013.09.06. Europos parlamentas lobistų rankose?
2013 m. rugsėjo 6 d. (Vilnius.) Europos Parlamentas (EP) vakar (rugsėjo 5 d.) priėmė sprendimą atidėti balsavimą dėl Tabako produktų direktyvos (Direktyva) į spalio 8-ąją.
Skaityti toliau...
 
V. Liutkutė. Parapijos klebonas: „Į sveikatą parapijiečiai“
Viename iš Lazdijų raj. kaimelių praėjusį savaitgalį vyko didelė šventė – buvo pastatytas ir atidengtas paminklas prieš 85 metus vienoje kaimo trobų įkurtai pradinei mokyklai. Buvusių mokinių lėšomis pastatytą paminklą pašventinti iškart po atlaikytų mišių atvyko klebonas. 
Skaityti toliau...
 
Pranešimas spaudai. 2013.09.04. Lietuvos europarlamentarai laukia piliečių nuomonės
2013 m. rugsėjo 4 d. (Vilnius.) Šią savaitę pradėjo veikti interneto svetainė www.uzdirektyva.lt, kurios lankytojai turi galimybę visiems Lietuvos europarlamentarams vos keliais paspaudimais išsiųsti laišką, palaikantį Tabako produktų direktyvą.
Skaityti toliau...
 
2013-08-22. A.Mockevičius. Kiek laiko iššvaisčiau gerdamas?
Tenka pastebėti, kad dauguma žmonių vengia skaičiavimų, susijusių su asmeninėmis išlaidomis ar laiku. Todėl viliuosi, kad suskaičiavęs, kiek per gyvenimą pats laiko mokydamasis gerti, o vėliau gerdamas alkoholinius gėrimus, paskatinsiu ir kitus atlikti šiuos nesudėtingus aritmetikos veiksmus ir pasimokyti iš mano klaidų.
Skaityti toliau...
 
2013-08-20 A.Veryga. Paskutinis malonumas gyvenime
Man buvo gėda. Man tebėra gėda, nes esu vienas iš tų, apie kuriuos dabar rašau. Pradžioje norėjau tiesiai šviesiai išvardinti visas pavardes ir jas paviešinti. Kolegos atkalbėjo. Gal ir teisingai. Blogas tas paukštis, kuris savo lizdą teršia. Visgi mano mintys (nors ir be pavardžių) turi išvysti dienos šviesą.
Skaityti toliau...
 
Pranešimas spaudai. 2013-08-05. JAV tabako pramonė siekia įbauginti Lietuvos politikus
2013 rugpjūčio 5 d. (Vilnius). Lietuvos žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija apie Lietuvos ambasadoriui Vašingtone Žygimantui Pavilioniui atsiųstą JAV kongresmenų, senatorių ir pramoninkų laišką, pranašaujantį Lietuvos ir JAV prekybos santykių pablogėjimą, jei Lietuva pirmininkavimo ES metu palaikys Europos Komisijos pasiūlytą Tabako produktų direktyvą (Direktyvą), sukėlė nemažai atgarsių.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 155
Stiklių g. 8, Vilnius LT-01131; Tel.: (8 614) 05 997, faks.: (8 37) 327 349; news @ koalicija.org